Zıt (Karşıt ) Anlamlı Kelimeler Etkinlikleri

Zıt (Karşıt ) Anlamlı Kelimeler Etkinlikleri
A+
A-
20.12.2020
9.601
  • İlkokul 1, 2. 3, 4. sınıf zıt ( karşıt) anlamlı kelimeler(sözcükler) etkinliğimiz paylaşıma açılmıştır. Özgün olarak hazırlanan etkinliğimizle beraber öğrencilerimizin zıt (karşıt) anlamlı kelimeleri yakından tanımalarına, öğrendiklerini pekiştirmelerine, uygulamalarına imkan sağlanacak şekilde 4 farklı etkinliklerle beraber konu anlatımı yapılarak eklenmiştir.
  • Öğrencilerimize ek olarak da her zaman bildiklerini uygulama imkanı olması adına zıt anlamlı kelimeler hakkında ki oyunlarımız da paylaşılmıştır. Öğrencilerimize web sayfamızın adresini atarak etkinlikleri uygulama, pekiştirme yapmalarını sağlayabiliriz.

İlokul 1, 2, 3, 4. Sınıf Zıt (Karşıt ) Anlamlı Kelimeler Etkinliği| Örnek Resim

ilkokul 1, 2, 3, 4. sınıf Zıt (Karşıt ) Anlamlı Kelimeler Etkinlikleri

 


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


İlkokul 1, 2, 3, 4. Sınıf Zıt (Karşıt ) Anlamlı Kelimeler Etkinlikleri

Zıt  (Karşıt) Anlamlı Kelimeler 1. Etkinlik


 

Zıt  (Karşıt) Anlamlı Kelimeler 2. Etkinlik


 

Zıt  (Karşıt) Anlamlı Kelimeler 3. Etkinlik

 


ilkokul 1, 2, 3 ,4. Sınıflar için Zıt (Karşıt ) Anlamlı Kelimeler Etkinlikleri PDF olarak indirmek için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz. 

İlkokul 1, 2, 3, 4. Sınıf  Zıt (Karşıt) Anlamlı Kelimelerin Etkinliğini İndirmek İçin Tıklayınız

Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...