TTKB Dik Temel Yazı Tipi Fontu

TTKB Dik Temel Yazı Tipi Fontu
A+
A-
19.11.2020
2.801
  • İlkokul TTKB Dik Temel Yazı Tipi Fontlarını 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıflar için bilgisayar ortamında öğrencilerinize çeşitli materyal, animasyon, slayt hazırlama yaparken kullanacağınız TTKB Dik Temel Yazı Tipi Fontlarını bulabilirsiniz. TTKB Dik Temel Yazı Tipi Fontları dik temel yazı tipine de uygun olup rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • TTKB Dik Temel Yazı Tipi Fontlarını bilgisayarınıza nasıl yüklenmesi noktasında yardımcı olmak adına ekran resmini örnek olarak gönderme yaptım. Ekran resimdeki gibi her bir yazı tipi üzerine mouse ile sağ tuşa tıklama yapıp yükleme yapabildiğiniz gibi CTRL + A yaparak bütün yazı tiplerini seçerek de yükleme yapabilirsiniz.
  • Yükleme yaptıktan sonra yazı tiplerini kullanmak istediğiniz uygulamayı açarak TTKB Dik Temel Yazı Tipi Fontlarını kullanma yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yazılarınızın hepsini seçip yazı tipleri bölümünden ismine göre seçmek kalmaktadır.

 

TTKB Abc Yazı Tipi Fontu Yüklemesi

 


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


ilkokul 1, 2, 3, 4. Sınıf  TTKB Dik Temel Yazı Tip Fontlarını | İndirme Butonları

İlkokul 1, 2, 3, 4. Sınıf TTKB Dik Temel Yazı Tipi Fontlarını İndirmek İçin Tıklayınız

Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...