Reklamlar Hakkında

ilkokulda.com - sitedeki reklamlar hakkında

  1. Sayın Ziyaretçilerimiz, web sitemiz ziyaretçilerimizin yoğun olarak dosya indirdiği bir sitedir. Bu nedenle de Terabyte’lar ile ölçülen bir trafiğe sahiptir. Bu hizmeti sizlere kaliteli bir biçimde sunabilmek için biz de kaliteli bir sunucu firması (hosting) ile çalışmaktayız. Takdir edersiniz ki bu da önemli bir maliyet oluşturmaktadır. Bu maliyeti karşılayabilmek için hemen hemen tüm web siteleri gibi biz de sayfamızda reklam yayınlamaktayız. Reklamlara tıklayarak verdiğiniz destek için teşekkür ediyoruz.
  2. Sitemizdeki reklamların tamamı Google tarafından sunulan otomatik reklamlardır. Google bu reklamların büyük kısmını ziyaretçinin ilgi alanına göre otomatik oluşturmaktadır.
  3. Google reklamları güvenlik açısından oldukça güvenlidir. Ancak herşeye rağmen bazı reklamlar kullanıcıyı yanıltarak kendi sitelerine ya da ücretli hizmetlerine yönlendirmeye çalışmaktadır.
  4. Sitemiz üzerinden sizleri google reklamlar tarafından başka sayfalara yönlendirici linkler, bağlantılar vb. kaynaklar karşısında T.C. Kimlik Numarası, Telefon Numarası, Kişisel veya Özel Adres bilgileriniz istenirse yönlendirilen sayfayı hemen terk ediniz veya kapatınız. Sayfamızda hiçbir ziyaretçinin  T.C. Kimlik Numarası, Telefon Numarası, Kişisel veya Özel Adres bilgileriniz kesinlikle istenmemektedir. Bu durum karşısında dikkatli olmanızı bekliyoruz.
  5. Şunu unutmayın ki sitemizdeki hiçbir içerik ücretli değildir. Tıkladığınız bir bağlantıda sizden ücret talep edilirse hemen terk ediniz. Örneğin; bazı reklamlarda “Dosyayı İndir” gibi bir buton yer alabilmekte ve ziyaretçi ilkokulda.com web sayfamızın dosyası sanabilmektedir. Bu konularda biz de elimizden geldiğince kontrollü olmaya çalışsak da Google her gün çok sayıda yeni reklam almaktadır. Sizler de karşılaştığınız olumsuzlukları bize bildirebilir, hatta bazı reklamları sağ üst köşesindeki simgeye tıklayarak direk Google’a şikayet edebilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür ediyoruz.