Nisan Son Hafta Etkinlikleri ve Çalışma Kağıtları

Nisan Son Hafta Etkinlikleri ve Çalışma Kağıtları
A+
A-
30.04.2021
3.481
  • İlkokul Nisan Son Hafta Etkinlikleri ve Çalışma Kağıtları 1. sınıf etkinlikleri, 2. sınıf etkinlikleri, 3. sınıf etkinlikleri, 4. sınıf etkinlikleri ve çalışma kağıtları sınıflarınıza göre PDF olarak aşağıdaki butonlardan indirme yapabilirsiniz. Bursa MEB tarafından ilkokul 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf öğrencimiz için hazırlanan çalışma kağıtları ve etkinliklerinin hazırlanmasında emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz.
  • Nisan son hafta  çerisinde anlatılacak konuları pekiştirme ve genel tekrar amaçlı olarakta çalışma kağıtlarını ve etkinlikleri kullabilirsiniz. Çünkü bol etkinlik ve uygulama  içeren öğrencilerimiz için çok faydalı olacaktır. Yararlı olması dileğiyle…

İlkokul Nisan Son Hafta Etkinlikleri ve Çalışma Kağıtları (1, 2, 3, 4. Sınıf Etkinlikleri)

İlkokul 1, 2, 3, 4. Sınıf Nisan Son Haftalık Etkinlikleri ve Çalışma Kağıtları - Örnek Resim


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


İlkokul Nisan Son Hafta Etkinlikleri ve Çalışma Kağıtlarını sınıflarınıza göre indirmek için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.

1. Sınıf Nisan Son Hafta Etkinlikleri ve Çalışma Kağıtlarını İndirmek İçin Tıklayınız

2. Sınıf Nisan Son Hafta Etkinlikleri ve Çalışma Kağıtlarını İndirmek İçin Tıklayınız

3. Sınıf Nisan Son Hafta Etkinlikleri ve Çalışma Kağıtlarını İndirmek İçin Tıklayınız

4. Sınıf Nisan Son Hafta Etkinlikleri ve Çalışma Kağıtlarını İndirmek İçin Tıklayınız

 

Kaynak: Bursa MEB

Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...