Mayıs 1. Hafta Etkinlikleri ve Ödevleri

Mayıs 1. Hafta Etkinlikleri ve Ödevleri
A+
A-
10.05.2021
3.397
  • İlkokul Mayıs 1. Hafta Etkinlikleri ve Ödevleri, Çalışma Kağıtları mayıs 1. hafta 1. sınıf etkinlikleri, 2. sınıf etkinlikleri, 3. sınıf etkinlikleri, 4. sınıf etkinlikleri ve çalışma kağıtları sınıflarınıza göre PDF olarak aşağıdaki butonları kullanarak mayıs 1. hafta etkinlikeri ve ödevlerini indirme yapabilirsiniz. Buna istinaden Bursa MEB tarafından Mayıs 1. hafta etkinlikleri ve ödevleri ilkokul 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf öğrencimiz için hazırlanan etkinlikleri ve ödevlerinin hazırlanmasında emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz.
  • Mayıs 1. Hafta Etkinlikleri ve Ödevleri içerisinde konuları pekiştirme ve genel tekrar amaçlı olarakta çalışma kağıtlarını ve etkinlikleri kullabilirsiniz. Çünkü bol etkinlik ve uygulama  içeren öğrencilerimiz için çok faydalı olacaktır. Yararlı olması dileğiyle…

İlkokul Mayıs 1. Hafta  Etkinlikleri ve Ödevleri (1, 2, 3, 4. Sınıf Etkinlikleri)

ilkokul 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf Mayıs 1. Hafta Etkinlikleri ve Ödevleri


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


İlkokul Mayıs 1. Hafta Etkinlikleri ve Ödevleri, çalışma kağıtlarını sınıflarınıza göre indirmek için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.

1. Sınıf Mayıs 1. Hafta Etkinlikleri ve Ödevleri İndirmek İçin Tıklayınız

2. Sınıf Mayıs 1. Hafta Etkinlikleri ve Ödevleri İndirmek İçin Tıklayınız

3. Sınıf Mayıs 1. Hafta Etkinlikleri ve Ödevleri İndirmek İçin Tıklayınız

4. Sınıf Mayıs 1. Hafta Etkinlikleri ve Ödevleri İndirmek İçin Tıklayınız

 

Kaynak: Bursa MEB

Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...