1. Sınıf Tüm Harfler Hızlı Okuma ve Karesel Metinler

1. Sınıf Tüm Harfler Hızlı Okuma ve Karesel Metinler
A+
A-
08.12.2020
23.990

İlkokul 1. Sınıf ilkokuma ve Yazma Karesel – Hızlı okuma metinleri ELAKİN, OMUTÜY, ÖRIDSB, ZÇGŞCP, HVĞFJ harf sırasına uygun olarak hazırlanmış karesel metinler indirme yaparak öğrencimizin okumalarını geliştirmeyi  ve de okuma-yazmayı hızlı çözmelerine adına hazırlanmıştır.

Harf belgeleri üzerinde özellikle velilerimizin okutma yaparken  hangi konulara, nelere dikkat etmesi noktasında gerekli bilgiler okuma metinlerimizin her bir sayfasına eklenmiştir.

Hızlı ve kısa zamanda 1. sınıf hızlı okuma metinleri ile öğrencilerinizde ki değişikliği sıkı takip ve tekrar tekrar okumayla beraber özellikle de metin üzerinde dikte çalışmaları yaptırarak öğrencilerimize daha çok faydalı olacağını düşünmekteyim.

1. Sınıf Karesel ve Hızlı Okuma Metinleri  sadece çıktı alarak değil de özellikle uzaktan eğitim sürecinde öğrenci ekranlarına metinlerinizi yansıtma yaparak da tekrar tekrar okuma yaptırabilirsiniz. Öğrettiğiniz harflere göre de öğrencilerimize metinlerimizi dağıtma yapabilirsiniz.

Karesel ve Hızlı okuma metinleri bilgisayarınız ya da telefon üzerinde PDF dosyasını görüntülemek için ise Acrobat Reader programının yüklü olması gerektiğini hatırlatmak isterim.

 

İlkokul 1. Sınıf Karesel ve Hızlı Okuma Metinleri | Örnek Resim

ilkokul 1. Sınıf ilkokuma ve yazma Karesel ve Hızlı Okuma Metinleri


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


ilkokul 1. Sınıf İlkokuma ve Yazma Hızlı v e Karesel Okuma Metinleri | İndirme Butonları

İlkokul 1. Sınıf Hızlı ve Karesel Okuma Metinlerini İndirmek İçin Tıklayınız

Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...
YORUMLAR

  1. Muhitdin Uzun dedi ki:

    Emeklerinize sağlık öğretmenim. Öğrencilerime severek anlatıyor sıkılmadan ders yapmalarını sağlıyoruz. İyi çalışmalar.

    1. Yönetici dedi ki:

      Faydalı olması dileğiyle hocam, teşekkür ediyorum.