1. Sınıf İlkokuma ve Yazma Çizgi Çalışmaları

1. Sınıf İlkokuma ve Yazma Çizgi Çalışmaları
A+
A-
25.11.2020
2.449
  • İllokul 1. Sınıf Çizgi Çalışmaları  ilkokuma ve yazma adımlarında en önemli kısımlardan bir tanesi çizgi çalışmalarıdır. Çizgi çalışmaları ilerleyen zamanlarda 1. sınıf  öğrencilerimiz için mutlaka her zaman yapması gereken çizgilerdir.
  • Çizgi çalışmalarının ne kadar bol yapılması ya da çok yapılması durumun da öğrencilerimizin küçük kas becerilerinin gelişmesine yakından yardımcı olmaktadır. Çizgi çalışmalarını sık sık yapmak hem defter tutma kabileylerinin hemde doğru çizgi çizmeleri 1. sınıf öğrencilerimiz adına önemlidir.
  • İlkokuma ve Yazma 1. Sınıf Çizgi Çalışmaları okumanın ve yazmanın bel kemiği olarak nitelendirilecek bilecek çizgi çalışmalarıdır.
  • Çizgi çalışmaları bol bol yapılmadan harflere hemen geçilmemelidir. Çizgi çalışmaları sadece harf öğretimi başlarında değil normal ders sırasında bile 1. sınıf öğrencilerin kasları geliştirmek ve derslerimizi biraz olsun eğlenceli geçirmek adına mutlaka kullanılması gereken çizgilerdir.

İlkokuma ve Yazma 1. Sınıf Çizgi Çalışmaları, Etkinlikleri | Örnek Resim

İlkokuma ve Yazma 1. Sınıf Çizgi Çalışmaları

 


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


ilkokul 1. Sınıf İlkokuma ve Yazma Çizgi Çalışmaları Etkinlikleri | İndirme Butonları

İlkokul 1. Sınıf İlkokuma ve Yazma Çizgi Çalışmalarını İndirmek İçin Tıklayınız

Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...