İlkokul 8. Hafta Çalışma Etkinlikleri

İlkokul 8. Hafta Çalışma Etkinlikleri
A+
A-
22.11.2020
5.566
  • İlkokul 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf ev ödevi çalışma etkinlikleri SİİRT  MEB tarafından öğrencilerimiz için özenle hazırlanmış ve paylaşım yapılmıştır. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.
  • Haftalık olarak sınıflara göre etkinlikleri aşağıdan indirme yapabilirsiniz. Ev ödevi etkinlikleri pdf olarak paylaşıma açılmış olup görüntülemede sorun yaşayanlar Adobe web sayfasından acrobat reader dosyasını indirdikten sonra telefon ya da bilgisayar üzerinden dosyaları görüntüleme yapabilirsiniz.
  • Haftalık ev ödevi etkinlikleri öğrencilerimize PDF olarak gönderme yaparak kontrollü bir şekilde konuları pekiştirme yapabilirsiniz.

İlkokul 8. Hafta Çalışma Etkinlikleri | Örnek Resimler

İlkokul 8. Hafta 1, 2, 3, 4. Sınıf Çalışma Etkinlikleri


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


ilkokul 1, 2, 3, 4. Sınıf  8. Hafta Etkinlikleri , Haftalık Ödevler ve Çalışma Kağıtları | İndirme Butonları

İlkokul 1. Sınıf 8. Hafta Etkinliklerini İndirmek İçin Tıklayınız

İlkokul 2. Sınıf 8. Hafta Etkinliklerini İndirmek İçin Tıklayınız

İlkokul 3. Sınıf 8. Hafta Etkinliklerini İndirmek İçin Tıklayınız

İlkokul 4. Sınıf 8. Hafta Etkinliklerini İndirmek İçin Tıklayınız

Kaynak: siirt.meb.gov.tr

Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...