İlkokul 1, 2, 3, 4. Sınıf 9. Hafta Etkinlikleri

İlkokul 1, 2, 3, 4. Sınıf 9. Hafta Etkinlikleri
A+
A-
20.03.2021
2.984
  • ilkokul 9. hafta etkinlikleri sınıf düzeylerine uygun olarak 1, 2, 3, 4. sınıf öğrenciler için  etkileşimli genel tekrar olarak ve de pekiştirici etkinlikler olarak dersleriniz de, sınıf ortamında kullanmanızı sağlayacaktır. 9. hafta etkinlikleri ile öğrenciler öğrendiklerini denemeleri için hazırlanmıştır. Çünkü öğrenciler öğrendiklerini tekrar ve pekiştirmeye her zaman ihtiyaç duymaktadır. Öğrencilerimiz için haftalık ödev ve çalışmalar olarak da genel tekrar amaçlı kullanabilir. 9. hafta etkinlikleri ile uygulamalar yapabilirsiniz.
  • Etkileşimli ve bol genel tekrar içeren etkinlikleri sınıf düzeylerine uygun olarak 9. hafta etkinlikleri (1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf ) PDF olarak indirme yapabilirsiniz.
  • 9. hafta etkinlikleri Yozgat / Yerköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 1. sınıf etkinlikler, 2. sınıf etkinlikler, 3. sınıf etkinlikler, 4. sınıf etkinlikleri genel tekrar amaçlı kullanabilir.  Özenli bir şekilde öğrencimize faydalı olması için 9. hafta etkinlikleri hazırlanmıştır. Etkinlikleri hazırlamasında emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.

İlkokul 9. Hafta Etkinlikleri (İlkokul 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4 sınıf)

ilkokul 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf 9. hafta etkinlikleri, ödevleri

 

 


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


ilkokul 1, 2, 3, 4. Sınıf 9. Hafta Etkinlikleri | İndirme Butonları

ilkokul 1. sınıf haftalık etkinlikler

ilkokul 2. sınıf haftalık etkinlikler

ilkokul 3. sınıf haftalık etkinlikler

ilkokul 4. sınıf haftalık etkinlikler

 

Kaynak: Yerköy MEB

Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...