İlkokul 4. Sınıf Türkçe Ders Notları

İlkokul 4. Sınıf Türkçe Ders Notları
A+
A-
18.12.2020
15.340
  • İlkokul 4. Sınıf Türkçe Ders Notlarına ilişkin; Noktalama İşaretleri, Ses Bilgisi, Deyimler, İsim (ad), Cümle ( Tümce) Bilgisi, Eş Sesli (Sesteş Kelimeler), Zıt ( karşıt) anlamlı kelimeler, Eş Anlamlı kelimeler, Kelime Bilgisi, Ünlü Hafler, Yazım Kuralları konularına ilişkin İlkokul 4. Sınıf Türkçe Ders Notları  paylaşım açılmıştır.
  • Türkçe  ders notlarımızı hafta hafta öğrencilerimizle paylaşma yaparak hızlı bir şekilde pekiştirme ve konu tekrarı olarak kullanma yapabilirsiniz.

İlkokul 4. Sınıf Türkçe Ders Notları | Örnek Resim

ilkokul 4. sınıf Türkçe ders notları

 


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


ilkokul 4. Sınıf  Türkçe Toplu Ders Notu | İndirme Butonları

İlkokul 4. Sınıf Türkçe Toplu Ders Notunu İndirmek İçin Tıklayınız

Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...