İlkokul 4. Sınıf Çalışma Kitapları

İlkokul 4. Sınıf Çalışma Kitapları
A+
A-
20.09.2021
2.388
  • İlkokul 4. Sınıf Çalışma Kitapları (Hayat Bilgisi, Türkçe, Matematik)  öğrencilerimize Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından özenle hazırlanıp öğrencilerimizin çözmeleri için hazırlanmış çok güzel çalışma kitaplarının PDF halini ek olarak sizlerle paylaşıyorum.
  • Sizler öğrencilerimize dağıttığınız kitaplar üzerinde takip etmek yerine PDF üzerinden de kitaplarımızın içeriğini kontrol edebilirsiniz. Kitap içerikleri ve bulunan kaynakların resmini örnek olarak yükledim.
  • Bütün ilkokul 4. sınıf çalışma kitapları siz değerli öğretmen ve öğrencilerimiz için toplama yaparak ve program üzerinden kolay erişmeniz adına yükleme yaptım.

ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...