İlkokul 2. Sınıf Yazım Yanlışları Etkinlikleri

İlkokul 2. Sınıf Yazım Yanlışları Etkinlikleri
A+
A-
15.12.2020
2.776
  • İlkokul 2. Sınıf yazım yanlışları etkinliklerini aşağıda ki ortamdan indirme yapabilirsiniz. Günlük hayatta sıkça kullandığımız yazım yanlışları kelimelerimizi örnek olarak belgemizde bulabilirsiniz. İlkokul 2. Sınıf yazım yanlışları etkinlikleriyle öğrencilerimizin hızlı bir şekilde öğrenmesine fayda sağlayacaktır.
  • İlkokul 2. sınıf yazım kuralları pdf olarak indirme yapabilirsiniz. Yazım kuralları konu anlatımına erişim sağlayabilirsiniz.

İlkokul 2. Sınıf Yazım Yanlışları Etkinlikleri | Örnek Resim

2. Sınıf Yazımı Yanlış Yazılan kelimeler ve çalışma kağtları örnek resim

 


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


ilkokul 2. Sınıf  Yazım Yanlışları ve Kuralları Çalışma Kağıdı | İndirme Butonları

İlkokul 2. Sınıf Yazım Yanlışları Çalışma Kağıdını ve Etkinliği İndirmek İçin Tıklayınız

Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.