İlkokul 2. Sınıf Sıvı Ölçümleri ve Özgün Problemleri

İlkokul 2. Sınıf Sıvı Ölçümleri ve Özgün Problemleri
A+
A-
02.01.2021
7.865
  • İlkokul 2. Sınıf Sıvı Ölçümleri ve Özgün Problemleri paylaşıma açılmıştır. İlkokul 2. sınıf öğrencilerimizin sıvı ölçümlerini daha iyi kavraması adına özgün olarak hazırlanmıştır. İlkokul 2. sınıf özgün problemleri ile öğrencilerimizin konuları pekiştirmeleri adına çok sayıda özgün problemleri indirebilirsiniz.
  • Problemlerimizi çözerken önemli olan problemi doğru anlamak ve yorumlamak olduğunu unutmayalım. Problemlerin altında öğrencilerimizin rahatlıkla matematiksel işlemleri yapabilmeleri adına gerekli boşluklar bırakılmıştır.
  • Öğrencilerimiz problemleri çözerken gerekli olabilecek şekil ve şemalardan yararlanabilirler.

İlkokul 2. Sınıf Sıvı Ölçümleri ve Özgün Problemleri | Örnek Resim

İlkokul 2. Sınıf Sıvı Ölçümleri ve Özgün Problemleri Örnek Resim


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


ilkokul 2. Sınıf  Sıvı Ölçümleri Yeni Nesil Konu Anlatımı ve Özgün Problemleri | İndirme Butonları

İlkokul 2. Sınıf Sıvı Ölçümleri ve Özgün Problemleri İndirmek İçin Tıklayınız

Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.