İlkokul 2, 3 ve 4. Sınıf Optik Sınav Kağıdı Örneği (Özgün)

İlkokul 2, 3 ve 4. Sınıf Optik Sınav Kağıdı Örneği (Özgün)
A+
A-
15.12.2021
51.118
  1. İlkokul 2, 3, 4. Sınıf öğrencilerimizin seviyelerine uygun olarak özgün bir şekilde hazırlanan optik kağıdını aşağıdaki adresten indirebilirsiniz.
  2. Sınav optik kağıt örneğinden yararlanarak öğrencimizi gerçek bir sınav ortamına hazırlanmak için kullanılabilecek özgün ve emek harcanmış optik örneğini çıktı alarak uygulama yapabilirsiniz.
  3. İlkokul 2, 3 ve 4. Sınıf öğrencilerimize göre hazırlanmış optik sınav kağıdımızı başka platformlarda belge üzerinde hiçbir değişiklik veya silme yapmadan paylaşım yapabilirsiniz.

Faydalı olması dileğiyle…

İlkokul 2, 3, 4. Sınıf Optik Sınav Kağıdı Örneği (Özgün) | Örnek Resim

İlkokul 2, 3, 4. Sınıf Optik Sınav Kağıdı Örneği - Örnek Resim (Özgün)

 


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


İlkokul 2, 3 ve 4. Sınıf Optik Sınav Kağıdı Örneği (Özgün) | İndirme Butonları

İlkokul 2, 3, 4. Sınıf Optik Sınav Kağıdı Örneğini İndirmek İçin Tıklayınız

Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...