İlkokul Deneme Sınavı ve Çalışma Soruları

İlkokul Deneme Sınavı ve Çalışma Soruları
A+
A-
18.11.2020
7.644
 • İlkokul 2, 3, 4. Sınıflar için çalışma soruları ve deneme sınavları  2020-2021  eğitim-öğretim dönemi için ara tatil de öğrencilerimiz için  Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından paylaşıma 2. sınıf deneme sınavı, 3. sınıf deneme sınavı, 4. sınıf deneme sınavı ve çalışma sorularını kullanabilirsiniz. Aşağıdaki ortamdan indirme yapıp çıktı alarak öğrencilerinize çalışma sorularını ve deneme sınavlarını dağıtma yapabilirsiniz.
 • Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından özenle hazırlanmış ve öğrencilerimizin bilgilerini pekiştirmeleri adına uygun çalışma soruları  içermektedir ve de  deneme sınavı olarak da kullanılabilir.
 • Çalışma Sorularını görüntüleme de sorun yaşıyorsanız ADOBE web sayfası üzerinden acrobat reader dosyasını indirip kurduktan sonra belgeleri görüntüleme yapabilirsiniz.

İlkokul 2. 3. 4. Sınıflar İçin Çalışma Soruları ve Deneme Sınavı Örnek Resimler

ilkokul 2. 3. 4. Sınıflar İçin Çalışma Soruları ve Deneme Sınavı Örnek Resimler


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


 

Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...
YORUMLAR

 1. Neşe dedi ki:

  10 ocak 14 .00 de açıklanacak sınav sonucuna nasıl ulaşabilşrim

  1. Yönetici dedi ki:

   mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyorum. Gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ediyorum.

 2. Nurhan dedi ki:

  Sınav takvimi önceden belli oluyor mu? Gelecek sınavları kaçırmamak adına?

  1. Yönetici dedi ki:

   Gelecek sınavlar için bir takvim belirleme maalesef yapılmamaktadır. Web sayfamızı ara sıra kontrol etmenizi ve de takip etmenizi rica ediyorum. Teşekkürler…