İlkokul 17. Hafta (22- 26 Şubat) Etkinlikleri

İlkokul 17. Hafta (22- 26 Şubat) Etkinlikleri
A+
A-
23.02.2021
3.679
  • İlkokul 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf  17. Hafta (22- 26 Şubat)  etkinlikleri, çalışma kağıtları ve egzersizlikleri SİİRT  MEB tarafından öğrencilerimiz için özenle hazırlanmış ve paylaşım yapılmıştır. Emeği geçen herkese de teşekkür ediyoruz.
  • İlkokul 1. Sınıf 17. Hafta (22- 26 Şubat) Etkinlikleri: Türkçe,
  • İlkokul 2. Sınıf 17. Hafta (22- 26 Şubat) Etkinlikleri: Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, İngilizce,
  • İlkokul 3. Sınıf 17. Hafta (22- 26 Şubat) Etkinlikleri: Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, İngilizce, Fen Bilimleri, Rehberlik,
  • İlkokul 4. Sınıf 17. Hafta (22- 26 Şubat) Etkinlikleri: Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, İngilizce, Fen Bilimleri, Din Kültürü, Sosyal Bilgiler, Rehberlik derslerinin haftalık ödev ve etkinliklerini içermektedir.
  • Haftalık olarak sınıflara göre etkinlikleri aşağıda ki butonlardan indirme yapabilirsiniz. 17. Hafta (22-26 Şubat) etkinlikleri PDF olarak paylaşıma açılmış olup görüntülemede sorun yaşayanlar adobe web sayfasından Acrobat Reader dosyasını indirdikten sonra telefon ya da bilgisayar üzerinden dosyaları görüntüleme yapabilirsiniz. Öğrencilerimize PDF olarak etkinlikleri gönderme yaparak kontrollü bir şekilde konularımızı pekiştirme yapabilirsiniz.

İlkokul 17 . Hafta (22- 26 Şubat) Etkinlikleri | Örnek Resimler

ilkokul 1, 2, 3, 4. sınıf 17 . hafta (22 - 25 Şubat) etkinliklier örnek resim


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


ilkokul 1, 2, 3, 4. Sınıf  18. Hafta Etkinlikleri , Haftalık Ödevler ve Çalışma Kağıtları | İndirme Butonları

İlkokul 1. Sınıf 18. Hafta Etkinliklerini İndirmek İçin Tıklayınız

İlkokul 2. Sınıf 18. Hafta Etkinliklerini İndirmek İçin Tıklayınız

İlkokul 3. Sınıf 18. Hafta Etkinliklerini İndirmek İçin Tıklayınız

İlkokul 4. Sınıf 18. Hafta Etkinliklerini İndirmek İçin Tıklayınız

 
Kaynak: siirt.meb.gov.tr

Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...