İlkokul 15. Hafta (04-08 Ocak) Etkinlikleri

İlkokul 15. Hafta (04-08 Ocak) Etkinlikleri
A+
A-
04.01.2021
2.054
  • İlkokul 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf haftalık ödevler – 15. Hafta (04-08 Ocak) çalışma  kağıdı etkinlikleri SİİRT  MEB tarafından öğrencilerimiz için özenle hazırlanmış ve paylaşım yapılmıştır. Emeği geçen herkese de  teşekkür ediyoruz.
  • İlkokul 1. Sınıf 15. Hafta Etkinlikler: Türkçe,
  • İlkokul 2. Sınıf 15. Hafta Etkinlikler: Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, İngilizce,
  • İlkokul 3. Sınıf 15. Hafta Etkinlikler: Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, İngilizce, Fen Bilimleri, Rehberlik,
  • İlkokul 4. Sınıf 15. Hafta Etkinlikler: Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, İngilizce, Fen Bilimleri, Din Kültürü, Sosyal Bilgiler, Rehberlik derslerinin haftalık ödev ve etkinliklerini içermektedir.
  • Haftalık olarak sınıflara göre etkinlikleri aşağıdan indirme yapabilirsiniz. Ev ödevi etkinlikleri pdf olarak paylaşıma açılmış olup görüntülemede sorun yaşayanlar Adobe web sayfasından acrobat reader dosyasını indirdikten sonra telefon ya da bilgisayar üzerinden dosyaları görüntüleme yapabilirsiniz.
  • Haftalık ev ödevi etkinlikleri öğrencilerimize PDF olarak gönderme yaparak kontrollü bir şekilde konularınızı pekiştirme yapabilirsiniz.

İlkokul 15. Hafta Etkinlikleri – Çalışma Kağıtları | Örnek Resimler

ilkokul 15. hafta(04-08 ocak) haftalık ödevler ve çalışma kağıtları

 


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


ilkokul 1, 2, 3, 4. Sınıf  15. Hafta Etkinlikleri , Haftalık Ödevler ve Çalışma Kağıtları | İndirme Butonları

İlkokul 1. Sınıf 15. Hafta Etkinliklerini İndirmek İçin Tıklayınız

İlkokul 2. Sınıf 15. Hafta Etkinliklerini İndirmek İçin Tıklayınız

İlkokul 3. Sınıf 15. Hafta Etkinliklerini İndirmek İçin Tıklayınız

İlkokul 4. Sınıf 15. Hafta Etkinliklerini İndirmek İçin Tıklayınız

 

Kaynak: siirt.meb.gov.tr

Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...