İlkokul 14. Hafta Etkinlikleri ve Haftalık Ödevleri

İlkokul 14. Hafta Etkinlikleri ve Haftalık Ödevleri
A+
A-
10.06.2021
15.282

ilkokul 14. hafta etkinlikleri sınıf düzeylerine uygun olarak 1, 2, 3, 4. sınıf öğrenciler için  etkileşimli genel tekrar olarak ve de pekiştirici etkinlikler olarak dersleriniz de, sınıf ortamında kullanmanızı sağlayacaktır. Ayrıca 14. hafta etkinlikleri ile öğrenciler öğrendiklerini denemeleri için hazırlanmıştır. Çünkü öğrenciler öğrendiklerini tekrar ve pekiştirmeye her zaman ihtiyaç duymaktadır. Öğrencilerimiz için haftalık ödev ve çalışmalar olarak da genel tekrar amaçlı kullanabilir veyahut 14. hafta etkinlikleri ile uygulamalar yapabilirsiniz.

Etkileşimli ve bol genel tekrar içeren etkinlikleri sınıf düzeylerine uygun olarak ilkokul 14. hafta etkinlikleri (1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf ) PDF olarak aşağıdaki buton yardımıyla indirme yapabilirsiniz.

İlkokul 14. hafta etkinlikleri Yozgat / Yerköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 1. sınıf etkinlikler, 2. sınıf etkinlikler, 3. sınıf etkinlikler, 4. sınıf etkinlikleri genel tekrar amaçlı kullanabilir.  Bunun devamı olarak özenli bir şekilde öğrencimize faydalı olması için 13. hafta etkinlikleri hazırlanmıştır.  Etkinliklerin hazırlamasında emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.

İlkokul 14. Hafta Etkinlikleri (İlkokul 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4 sınıf) | Örnek Resim

İlkokul 1, 2, 3, 4. Sınıf 14. Hafta Etkinlikleri ve Haftalık Ödevleri - Örnek

 


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


ilkokul 1, 2, 3, 4. Sınıf  14. Hafta Etkinlikleri , Haftalık Ödevler ve Çalışma Kağıtları | İndirme Butonları

İlkokul 1. Sınıf 14. Hafta Etkinliklerini İndirmek İçin Tıklayınız

İlkokul 2. Sınıf 14. Hafta Etkinliklerini İndirmek İçin Tıklayınız

İlkokul 3. Sınıf 14. Hafta Etkinliklerini İndirmek İçin Tıklayınız

İlkokul 4. Sınıf 14. Hafta Etkinliklerini İndirmek İçin Tıklayınız

 

Kaynak: Yerköy MEB

Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...