İlkokul 10. Hafta Etkinlikleri

İlkokul 10. Hafta Etkinlikleri
A+
A-
06.04.2021
2.767
  • ilkokul 10. hafta etkinlikleri sınıf düzeylerine uygun olarak 1, 2, 3, 4. sınıf öğrenciler için  etkileşimli genel tekrar olarak ve de pekiştirici etkinlikler olarak dersleriniz de, sınıf ortamında kullanmanızı sağlayacaktır. 10. hafta etkinlikleri ile öğrenciler öğrendiklerini denemeleri için hazırlanmıştır. Çünkü öğrenciler öğrendiklerini tekrar ve pekiştirmeye her zaman ihtiyaç duymaktadır. Öğrencilerimiz için haftalık ödev ve çalışmalar olarak da genel tekrar amaçlı kullanabilir. 10. hafta etkinlikleri ile uygulamalar yapabilirsiniz.
  • Etkileşimli ve bol genel tekrar içeren etkinlikleri sınıf düzeylerine uygun olarak ilkokul 10. hafta etkinlikleri (1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf ) PDF olarak aşağıdaki buton yardımıyla indirme yapabilirsiniz.
  • 10. hafta etkinlikleri Yozgat / Yerköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 1. sınıf etkinlikler, 2. sınıf etkinlikler, 3. sınıf etkinlikler, 4. sınıf etkinlikleri genel tekrar amaçlı kullanabilir.  Özenli bir şekilde öğrencimize faydalı olması için 10. hafta etkinlikleri hazırlanmıştır. Etkinliklerin hazırlamasında emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.

İlkokul 10. Hafta Etkinlikleri (İlkokul 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4 sınıf)

İlkokul 1, 2, 3, 4. Sınıf 10. hafta etkinlikleri örnek resim

 


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


ilkokul Sınıflarına Göre 10. Hafta Etkinlikleri | İndirme Butonları

1. Sınıf 10. Hafta Etkinlikleri

2. Sınıf 10. Hafta Etkinlikleri3. Sınıf 10. Hafta Etkinlikleri

4. Sınıf 10. Hafta Etkinlikleri

 

Kaynak: Yerköy MEB

Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.