İlkokul 1. Sınıf Harf ve Rakam Takip Formu

İlkokul 1. Sınıf Harf ve Rakam Takip Formu
A+
A-
06.12.2020
2.755
  • İlkokul 1. Sınıf Harf ve Rakam Takip Formu Word ve PDF dosyası olarak ilkokul 1. sınıf öğrencilerimiz için hazırlanıp, paylaşılmıştır. Harf ve Rakam Takip Formu belgemizle öğrencimizin performansını yakından takip ve kontrol etmek amaçlı hazırlanmıştır.
  • Öğrencilerimizin hangi harfte, rakam da kaldığını ya da öğrendiğini kontrol etmek amaçlı not alarak kullanma yapabilirsiniz. Takip formumuzda siz değerli öğretmenlerimizin tek yapması gereken harf takip formuna öğrencilerimizin isimlerini yazmaktır.
  • Öğrencilerimizi dikte yaptırdıktan sonra ya da öğrendiği harfi unutmamak adına sınıf mevcudu fazla öğretmenlerimizin için özellikle kullanması gereken bir Harf Takip Formu’dur.
  • Formlarımız özenle ve büyük bir emek verildiğini belirtmek isterim. Word dosyasını bilgisayarınız ya da telefon üzerinde görüntülemek için Microsoft Office Word programı ve PDF dosyasını görüntülemek için de Acrobat Reader programının yüklü olması gerektiğini hatırlatmak isterim.

İlkokul 1. Sınıf İlkokuma ve Yazma Harf Takip Formu | Örnek Resim

ilkokul 1. sınıf harf ve rakam takip formu örnek resim

 


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


ilkokul 1. Sınıf İlkokuma ve Yazma Harf ve Rakam Takip Formu Belgeleri | İndirme Butonları

İlkokul 1. Sınıf Harf ve Rakam Takip Formu Belgesini İndirmek İçin Tıklayınız

Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.