İlkokul 8. Hafta Genel Tekrar Etkinlikleri

İlkokul 8. Hafta Genel Tekrar Etkinlikleri
A+
A-
12.03.2021
4.668
  • İlkokul Genel Tekrar etkinlikleri sınıf düzeylerine uygun olarak 1, 2, 3, 4. sınıf öğrenciler için  etkileşimli genel tekrar olarak ve de pekiştirici etkinlikler olarak dersleriniz de, sınıf ortamında kullanmanızı sağlayacaktır. Genel tekrar etkinlikleriyle beraber öğrenciler öğrendiklerini görebileceklerdir. Çünkü öğrenciler öğrendiklerini tekrar ve pekiştirmeye her zaman ihtiyaç duymaktadır. Öğrencilerimiz için etkinlikleri haftalık ödev ve çalışmalar olarak da genel tekrar amaçlı kullanabilir ve uygulamalar yapabilirsiniz.
  • Etkileşimli ve bol genel tekrar içeren etkinlikleri sınıf düzeylerine  (1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf ) uygun olarak PDF indirme yapabilirsiniz.
  • Genel tekrar etkinlikleri Yozgat / Yerköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 1. sınıf etkinlikler, 2. sınıf etkinlikler, 3. sınıf etkinlikler, 4. sınıf etkinlikleri genel tekrar amaçlı kullanabilir ve de özenli bir şekilde öğrencimize faydalı olması için etkinlikler hazırlanmıştır. Etkinlikleri hazırlamasında emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.

İlkokul 1, 2, 3, 4. Sınıf Genel Tekrar Etkinlikleri

ilkokul 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf haftalık ödevler ve etkinlikler

 


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


 

ilkokul 1, 2, 3, 4. Sınıf  8. Hafta Etkinlikleri , Haftalık Ödevleri ve Çalışma Kağıtları | İndirme Butonları

İlkokul 1. Sınıf 8. Hafta Etkinliklerini İndirmek İçin Tıklayınız

İlkokul 2. Sınıf 8. Hafta Etkinliklerini İndirmek İçin Tıklayınız

İlkokul 3. Sınıf 8. Hafta Etkinliklerini İndirmek İçin Tıklayınız

İlkokul 4. Sınıf 8. Hafta Etkinliklerini İndirmek İçin Tıklayınız

 

Kaynak: Yerköy MEB

Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...