İlkokul 07 – 11 Haziran Ödevleri ve Çalışma Kağıtları

İlkokul 07 – 11 Haziran Ödevleri ve Çalışma Kağıtları
A+
A-
07.06.2021
4.989
  1. İlkokul 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf haftalık ödevler , 07 – 11 Haziran Ödevleri ve Çalışma Kağıtları etkinlikleri Siirt MEB tarafından öğrencilerimiz için özenle hazırlanmış ve ödev takip sistem oluşturmak adına 07 – 11  Haziran Ödevleri etkinlikleri paylaşım yapılmıştır. Yapılan çalışma kağıtlarının 07 – 11 Haziran ödevlerinin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.
  2. İlkokul 1. sınıf 07 – 11 Haziran Ödevleri ve Çalışma Kağıtları Dersleri: Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, 2. Sınıf 07 – 11 Haziran Ödevleri ve Çalışma Kağıtları Dersleri : Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, İngilizce, 3. Sınıf 07 – 11 Haziran Ödevleri ve Çalışma Kağıtları Dersleri: Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, İngilizce, Fen Bilimleri, 07 – 11 Haziran Ödevleri ve Çalışma Kağıtları Dersleri: Türkçe, Matematik, İngilizce, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, derslerinin haftalık ödev ve etkinlikleri içermektedir.
  3. Haftalık olarak sınıflara göre etkinlikleri aşağıdan indirme yapabilirsiniz. Yaptığınız ev ödevi etkinlikleri PDF olarak paylaşıma açılmış olup görüntülemede sorun yaşayanlar Adobe web sayfasından Acrobat Reader dosyasını indirdikten sonra telefon ya da bilgisayar üzerinden dosyaları görüntüleme yapabilirsiniz. Hatta haftalık ev ödevi etkinlikleri öğrencilerimize PDF olarak gönderme yaparak kontrollü bir şekilde konularınızı pekiştirme etkinlikleri oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Faydalı olması dileğiyle…

İlkokul 07 – 11 Haziran Ödevleri ve Çalışma Kağıtları Örnek Resimler

İlkokul 1, 2, 3, 4. Sınıf 07 - 11 Haziran Ödevleri ve Çalışma Kağıtları - Örnek

 


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


İlkokul 07 – 11 Haziran Ödevleri Çalışma Kağıtlarını sınıflarınıza göre indirmek için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.

1. Sınıf 07 – 11 Haziran Ödevleri ve Çalışma Kağıtlarını İndirmek İçin Tıklayınız

2. Sınıf 07 – 11 Haziran Ödevleri ve Çalışma Kağıtlarını İndirmek İçin Tıklayınız

3. Sınıf 07 – 11 Haziran Ödevleri ve Çalışma Kağıtlarını İndirmek İçin Tıklayınız

4. Sınıf 07 – 11 Haziran Ödevleri ve Çalışma Kağıtlarını İndirmek İçin Tıklayınız

 

Kaynak: Siirt MEB

Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...