Eş Anlamlı (Anlamdaş) Kelimeler Etkinlikleri ve Oyunları

Eş Anlamlı (Anlamdaş) Kelimeler Etkinlikleri ve Oyunları
A+
A-
21.12.2020
9.391
  • İlkokul 1, 2. 3, 4. sınıf Eş Anlamlı (Anlamdaş) Kelimeler Etkinlikleri ve Oyunları  etkinliğimiz paylaşıma açılmıştır. Özgün olarak hazırlanan etkinliğimizle beraber öğrencilerimizin eş anlamlı ( anlamdaş) kelimelerini yakından tanımalarıına, öğrendiklerini pekiştirmelerine, uygulamalarına imkan sağlanacak şekilde 5 farklı etkinliklerle beraber konu anlatımı yapılarak eklenmiştir.
  • Öğrencilerimize ek olarak da her zaman bildiklerini uygulama imkanı olması adına eş anlamlı kelimelerle ilgili online oyunlarımız da paylaşılmıştır. Öğrencilerimize web sayfamızın adresini gönderme yapılarak eş anlamlı kelimeler hakkındaki oynayabilir.

Eş Anlamlı (Anlamdaş) Kelimeler Etkinlikleri ve Oyunları| Örnek Resim

ilkokul 1, 2, 3, 4. Sınıf Eş Anlamlı (Anlamdaş) Kelimeler Etkinlikleri ve Oyunları


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


Eş Anlamlı (Anlamdaş) Kelimeler Etkinlikleri ve Oyunları

Eş Anlamlı (Anlamdaş) Kelimeler – Etkinlik-1


 

Eş Anlamlı (Anlamdaş) Kelimeler – Etkinlik-2

Eş Anlamlı (Anlamdaş) Kelimeler – Etkinlik-3


Eş Anlamlı (Anlamdaş) Kelimeler – Etkinlik-4


Eş Anlamlı (Anlamdaş) Kelimeler – Etkinlik-5

 


İlkokul 1, 2, 3, 4. Sınıf Eş Anlamlı (Anlamdaş) Kelimelerin Etkinlikleri ve Online Oyunları | İndirme Butonları

İlkokul 1. Sınıf, 2. Sınıf, 3. Sınıf, 4. Sınıf Eş Anlamlı (Anlamdaş) Kelimelerin Etkinliklerini İndirmek İçin Tıklayınız

Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...