4. Sınıf Şubat Ayı TG-7 Deneme Sınavı Sonucu | 2023-2024

4. Sınıf Şubat Ayı TG-7 Deneme Sınavı Sonucu | 2023-2024
A+
A-
20.03.2024
1.061

İlkokul 4. Sınıf Şubat Ayı Türkiye Geneli Sınavı (TG-7) Sonucu | 2023-2024

  1. 4. Sınıf Şubat Ayı TG-7 Sınavı Sonucu 05.03.2024 – 05.03.2024 tarihli saat 22.00’ye kadar online olarak sınava katılan ilkokul 4. Sınıf öğrenci bilgileriyle beraber 4. sınıf Şubat Ayı deneme sınavı sonucuna ait sıralamaları ve sonuçları içermektedir. Deneme sınavımızı kaçıranlar 4. sınıf Şubat Ayı TG-7 deneme sınavına  PDF olarak katılabilirler.
  2. Sonuçları arasında arama yaparak öğrencinizin deneme sınavı sonucuna göre kaç puan aldığını görebilirsiniz. Bir de filtreler yardımıyla öğrencimizin; katıldığı tarihlere, puanlarına göre sizlerde sıralama yapabilirsiniz.
  3. Buna ek olarak Türkiye geneli 4. sınıf Türkiye geneli deneme sınavı sonuçları arasında arama yaparken Ad ve Soyad benzerliği olması durumunda Bize Ulaşın panelinden bizlere iletebilirsiniz. Sizlerin doğru kişiye ulaşmanıza yardımcı olabileceğimizi hatırlatmak isteriz. Diğer kişisel bilgileriniz de güvenlik önlemlerinden dolayı herkese açık olarak paylaşılmamaktadır.
  4. 4. sınıf Şubat Ayı deneme sınavı TG-7’ye katılan bütün öğrencilerimize ve katılımlarını sağlayan öğretmenlerimize, velilerimize çok teşekkür ediyor. Bundan sonra yapılacak sınavlarımızda  öğrencilerimize başarılar diliyoruz…

ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...