4. Sınıf Öğrencilere 6 Dersten Fasikül Çalışmaları

4. Sınıf Öğrencilere 6 Dersten Fasikül Çalışmaları
A+
A-
16.12.2020
5.039
  • İlkokul 4. Sınıf Öğrencilere 6 Dersten Fasikül Çalışmaları uzaktan eğitim sürecindeki kaynak desteği kapsamında, 4 sınıflar için Türkçe, matematik, fen bilimleri, din kültürü ve ahlak bilgisi, sosyal bilgiler ve İngilizce derslerinin birinci ve ikinci ünitelerini kapsayan 11 ayrı çalışma fasikülü Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından hazırlanarak erişime açılmıştır.
  • 4’üncü sınıf öğrencileri için 2020-2021 eğitim öğretim yılının ilk döneminin birinci ve ikinci ünitelerini kapsayan 900 soru içeren 11 fasikül hazırlandı. Türkçe, matematik, fen bilimleri, din kültürü ve ahlak bilgisi, sosyal bilgiler ve İngilizce derslerine ait yayımlanan fasiküller, çoktan seçmeli sorular ve etkinliklerden oluşuyor.
  • Uzaktan eğitim sürecinde, derslerde işlenen konularla ilgili öğrencilerin bilgilerinin pekiştirilmesi amacıyla hazırlanan ve farklı türdeki soru ve etkinlikleri içeren fasiküllerle 4’üncü sınıf öğrencilerinin, etkinlikler vasıtasıyla konuları etkili ve kalıcı öğrenmelerinin desteklenmesi hedefleniyor.
  • Emeği geçen herkese de ayrıca da öğretmenler adına çok teşekkür ediyorum.

4. Sınıf Öğrencilere 6 Dersten Fasikül Çalışmaları| Örnek Resim

İlkokul 4. Sınıf Çalışma Fasikülleri Etkinlikleri

 


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...