4. Sınıf Deneme Sınavı – 2 Sonuçları | 2021-2022

4. Sınıf Deneme Sınavı – 2 Sonuçları | 2021-2022
A+
A-
11.03.2021
10.014
  • İlkokul 4. Sınıf Deneme Sınavı – 2 Sonuçları  yüksek puandan az puana doğru sıralama ve arama butonu kullanarakta 2 (iki) farklı şekilde özenle hazırlanıp paylaşılmıştır. Sonuçlar arasında PDF okuyucunuzun üzerinde arama yaparak hızlı bir şekilde öğrencinizin sonuçlarına da erişim sağlayabilirsiniz. 4. Sınıf deneme sınavı – 2 sonuçları Saat 22.00’a kadar sınava katılım gösteren öğrencilerin puanlarıyla sıralamalar oluşturulmuştur.   1 saat boyunca da istatistiklikler ve sıralama üzerinde çalışmalar yapılmaktadır.
  • Sınav soruları hazırlama, yayınlama ve diğer her türlü hizmetlerimiz öğrencilerimizin faydalanması adına ücretsiz olarak gönüllülük esasıyla hazırlanmaktadır. Sistem ya da web sayfamızda tarafından oluşabilecek her türlü hatalarımızı da bu yüzden maruz görmenizi temenni ediyorum.
  • Sistem üzerinden birden fazla 4. sınıf deneme sınavı – 2 ‘ye katılım sağlayan öğrencilerin ilk sınav puanları kabul edilip Türkiye geneli sıralamalar belirlenmiştir. Bir den fazla deneme sınavına katılım sağlayıp yüksek puan almaya  çalışan ya da kendisini ilk başta doğru değerlendirmeyenlerin sonuçları silinmiştir. Öğrencilerin Türkiye Geneli sıralamasında adil(eşit) sıralama yapmak adına bu işlemler yapılmıştır.
  • 4. Sınıf deneme sınavı – 2 sonuçlarını öğrencilerimizin Ad ve Soyad’a göre Türkiye geneli sıralamasını, puanını, İlini görebilirsiniz. Aynı puanı alan öğrencilerimize de eşit sıralama hakkı tanınmıştır.
  • İlkokul 4. Sınıf Türkiye Geneli Deneme Sınavı – 2 sonuçlarına aşağıdaki dosyadan erişebilir ve aramada yapabilirsiniz.  Lütfen, deneme sınavı sonuçlarını görüntülemek için telefon ya da bilgisayarınız da  Acrobat Reader okuyucusu programının bulunmasına dikkat edelim.
  • Bütün öğrencilerimize bir sonraki sınavımızda başarılar diliyorum. Katılımlar gösteren herkese ayrıca çok teşekkür ediyorum. Soru, görüş, düşünce, ve önerilerinizi Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz.

ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...