4. Sınıf 3. ve 4. Ünite Çalışma Fasikülleri

4. Sınıf 3. ve 4. Ünite Çalışma Fasikülleri
A+
A-
17.02.2021
2.583
  • Milli Eğitim Bakanlığı tarafından İlkokul 4. Sınıf 3 ve 4. ünite çalışma fasiküllerini  aşağıdan indirme yapabilirsiniz. Çalışma fasikülleri içerisinde “Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Fen Bilimleri, İngilizce, Matematik, Türkçe, Sosyal Bilgiler” derslerini ve 3. Ünite, 4. Üniteleri içermektedir.
  • 4. Sınıf 3. ve 4. Ünite Çalışma Fasikülleri genel tekrar ve öğrendiklerimizi pekiştirme amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Çalışma Fasiküllerini velilerle paylaşma yapılarak  öğrencilerimizin öğrendiklerini tekrar amaçlı olarakta tercih edilebilir. İlkokul 4. Sınıf Çalışma Fasiküllerinin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

4. Sınıf 3. ve 4. Ünite Çalışma Fasikülleri | Örnek Resim


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...