3. Sınıf Türkiye Geneli Deneme Sınavı – 1 Sonuçları | 2021-2022

3. Sınıf Türkiye Geneli Deneme Sınavı – 1 Sonuçları | 2021-2022
A+
A-
05.12.2021
18.546
 1. İlkokul 3. Sınıf Türkiye Geneli Deneme Sınavı – 1 | 2021-2022 web sayfamız üzerinden 28.11.2021 – 05.12.2021 tarihli saat 20.00’a kadar online olarak sınava katılan öğrenci bilgileriyle beraber 3. Sınıf Türkiye geneli deneme sınavı – 1’e ait sıralamaları ve sonuçları içermektedir.
 2. Sonuçlar arasında da arama yaparak öğrencinizin kaç puan aldığını görebilir ve de sıralama sonuçları üzerindeki filtreleri kullanarak sonuçları öğrencileri; katıldığı tarihlere, puanlarına, sınavı bitirme sürelerine göre isterseniz sizlerde sıralamayı sistem üzerinde yapabilirsiniz.
 3. Not: Öğrencilerin sonuçları arasında arama yaparken Ad ve Soyad benzerliği olması durumunda Bize Ulaşın panelinden bizlere ileterek sizlerin doğru kişiye ulaşmanıza yardımcı olabileceğimizi hatırlatmak isteriz. Güvenlik önlemlerinden dolayı da diğer kişisel bilgileriniz herkese açık olarak paylaşılmamaktadır.
 4. Sınava katılan bütün öğrencilerimizi ve katılımlarını sağlayan velilerimize çok teşekkür ediyor. Bundan sonra yapılacak sınavlarımızda da öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

 


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


 

Loading
Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...
YORUMLAR

 1. Beyza Çilingir dedi ki:

  Sınav çok güzel geçti

  1. Yönetici dedi ki:

   İlginiz için teşekkür ediyor, sonraki sınavlarımızda başarılar diliyoruz…

 2. İremsu Gürgil dedi ki:

  Deneme sınavına girmeyi çok istiyorum

  1. Yönetici dedi ki:

   Deneme sınavına giriş için yukarıda bulunan butonları kullanarak giriş yapabilirsiniz.