3. Sınıf Nisan Ayı TG-10 Deneme Sınavı Sonucu | 2023-2024

3. Sınıf Nisan Ayı TG-10 Deneme Sınavı Sonucu | 2023-2024
A+
A-
09.05.2024
493

İlkokul 3. Sınıf Nisan Ayı Türkiye Geneli Sınavı (TG-10) Sonucu | 2023-2024

  1. 3. Sınıf Nisan Ayı TG-10 Sınavı Sonucu 06.05.2024 – 09.05.2024 tarihli saat 22.00’ye kadar online olarak sınava katılan ilkokul 3. Sınıf öğrenci bilgileriyle beraber 3. Sınıf Nisan Ayı deneme sınavı sonucuna ait sıralamaları ve sonuçları içermektedir. Deneme sınavımızı kaçıranlar 3. Sınıf Nisan Ayı TG-10 deneme sınavını PDF olarak SATIN alarak indirebilirler.
  2. Sonuçları arasında arama yaparak öğrencinizin deneme sınavı sonucuna göre kaç puan aldığını görebilirsiniz. Bir de filtreler yardımıyla öğrencimizin; katıldığı tarihlere, puanlarına göre sizlerde sıralama yapabilirsiniz.
  3. Buna ek olarak Türkiye geneli 3. Sınıf Türkiye geneli deneme sınavı sonuçları arasında arama yaparken Ad ve Soyad benzerliği olması durumunda Bize Ulaşın panelinden bizlere iletebilirsiniz. Sizlerin doğru kişiye ulaşmanıza yardımcı olabileceğimizi hatırlatmak isteriz. Diğer kişisel bilgileriniz de güvenlik önlemlerinden dolayı herkese açık olarak paylaşılmamaktadır.
  4. 3. Sınıf Nisan Ayı deneme sınavı TG-10’a katılan bütün öğrencilerimize ve katılımlarını sağlayan öğretmenlerimize, velilerimize çok teşekkür ediyor. Bundan sonra yapılacak sınavlarımızda öğrencilerimize başarılar diliyoruz…

ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.