3. Sınıf İYEP Kursu Planları, Yönergesi ve Veli İzin Belgesi – 2022-2023

3. Sınıf İYEP Kursu Planları, Yönergesi ve Veli İzin Belgesi – 2022-2023
A+
A-
08.10.2022
4.289
  1. İlkokul 2022 / 2023 eğitim – öğretim yılı içerisindeki 3. Sınıf İYEP Kurs planları Türkçe, Matematik derslerine ilişkin belgelere ulaşabilirsiniz. 3. Sınıf İYEP Kurs Planları, İYEP kursu nedir ve İYEP kursuna ilişkin dosyanızda bulunması gereken evrakları ve belgelere erişebilirsiniz.
  2. İndirilen 3. Sınıf  İYEP kurs planı winrar programıyla derslere göre gruplandırılmıştır. İndirilen belgelerin içerisinde Word ve PDF olarak sınıflarınıza uygun olarak ulaşabilirsiniz. İYEP kurs planlarını doğru çalıştırmak adına telefon ya da bilgisayarınız üzerinde Microsoft Office WORD ve Acrobat Reader PDF programının kurulu olmasını kontrol ediniz.

İlkokul 3. Sınıf İYEP Kurs Planları, Kurs Yönergesi ve Veli İzin Belgesi – 2022-2023 | ÖRNEK RESİM

İlkokul 3. Sınıf İYEP Kurs Planı, Kurs Yönergesi ve Veli İzin Belgesi - 2022-2023 ÖRNEK RESİM


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


İlkokul 3. Sınıf İYEP Kurs Planları, Kur Yönergesi ve Veli İzin Belgesi – 2022-2023 | İndirme Butonları

Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...