3. Sınıf İYEP Kurs Planı – 2021-2022

3. Sınıf İYEP Kurs Planı – 2021-2022
A+
A-
24.10.2021
8.811
  1. İlkokul 2021 / 2022 eğitim – öğretim yılı içerisinde 3. Sınıf İYEP kurs planı Türkçe, Matematik derslerine ilişkin belgelere ulaşabilirsiniz. İndirilen 3. Sınıf  İYEP kurs planı winrar programıyla derslere göre gruplandırılmıştır. İndirilen belgelerin içerisinde Word ve PDF olarak sınıflarınıza uygun olarak ulaşabilirsiniz. İYEP kurs planlarını doğru çalıştırmak adına telefon ya da bilgisayarınız üzerinde Microsoft Office WORD ve Acrobat Reader PDF programının kurulu olmasını kontrol ediniz.

İlkokul 3. Sınıf İYEP Kurs Planı – 2021/2022  ÖRNEK RESİM


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


İlkokul 3. Sınıf İYEP Kurs Planı – 2021-2022 | İndirme Butonları

İlkokul  3. Sınıf  İYEP Türkçe Dersi Kurs Planını İndirmek İçin Tıklayınız

İlkokul  3. Sınıf  İYEP Matematik Dersi Kurs Planını İndirmek İçin Tıklayınız

Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...