3. Sınıf EKİM AYI TG-2 Deneme Sınavı Sonucu | 2023-2024

3. Sınıf EKİM AYI TG-2 Deneme Sınavı Sonucu | 2023-2024
A+
A-
11.11.2023
1.589

İlkokul 3. Sınıf EKİM AYI TG-2 Deneme Sınavı Sonucu | 2023-2024

  1. 3. Sınıf EKİM AYI Deneme Sınavı Sonucu 01.11.2023 – 11.11.2023 tarihli saat 22.00’ye kadar online olarak sınava katılan ilkokul 3. Sınıf öğrenci bilgileriyle beraber 3. sınıf Ekim Ayı deneme sınavı sonucuna ait sıralamaları ve sonuçları içermektedir. İsteyenler ya da deneme sınavımızı kaçıranlar tekrardan 3. sınıf Ekim Ayı TG-2 deneme sınavına PDF olarak katılabilirler.
  2. Deneme sınavı sonuçları arasında arama yaparak öğrencinizin 3. sınıf Ekim Ayı deneme sınavı sonucunda kaç puan aldığını görebilir veya sıralama sonuçları üzerindeki filtreleri kullanarak  öğrencilerin sonuçlarını; katıldığı tarihlere ve puanlarına göre isterseniz sizlerde sıralamayı sistem üzerinde uygulama yapabilirsiniz.
  3. Not: Türkiye geneli 3. sınıf Türkiye geneli Ekim Ayı deneme sınavı sonuçları arasında arama yaparken Ad ve Soyad benzerliği olması durumunda Bize Ulaşın panelinden bizlere ileterek sizlerin doğru kişiye ulaşmanıza yardımcı olabileceğimizi hatırlatmak isteriz. Güvenlik önlemlerinden dolayı da diğer kişisel bilgileriniz herkese açık olarak paylaşılmamaktadır.
  4. 3. sınıf Ekim Ayı deneme sınavı TG-2’ye katılan bütün öğrencilerimize ve katılımlarını sağlayan öğretmenlerimize, velilerimize çok teşekkür ediyor. Bundan sonra yapılacak sınavlarımızda  öğrencilerimize başarılar diliyoruz…

ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...