3. Sınıf Deneme Sınavı – 1 Sonuçları | 2020/2021

3. Sınıf Deneme Sınavı – 1 Sonuçları | 2020/2021
A+
A-
24.01.2021
5.867
  • İlkokul 3. Sınıf Deneme Sınavı – 1 Sonuçları yüksek puandan az puana doğru sıralama yapılarak ve ad – soyada göre 2 (iki) farklı şekilde özenle hazırlanıp paylaşılmıştır. Sonuçlar arasında PDF okuyucunuzun üzerinde arama yaparak hızlı bir şekilde öğrencinizin sonuçlarına da erişim sağlayabilirsiniz. Sonuçlarımız Saat 19.00’a kadar sınava katılım gösteren öğrencilerin puanlarıyla sıralamalar oluşturulmuştur.  1 saat boyunca da istatistiklikler ve sıralama üzerinde çalışmalar yapılmaktadır.
  • Sınav soruları hazırlama, yayınlama ve diğer her türlü hizmetlerimiz öğrencilerimizin faydalanması adına ücretsiz olarak gönüllülük esasıyla hazırlanmaktadır. Sistem ya da web sayfamızda tarafından oluşabilecek her türlü hatalarımızı da bu yüzden maruz görmenizi temenni ediyorum.
  • Deneme sınavı sonuçlarını öğrencilerimizin Ad ve Soyada göre Türkiye geneli sıralamasını, puanını, ilini görebilirsiniz. Aynı puanı alan öğrencilerimize de eşit sıralama yapılmıştır.
  • 3. Sınıf Türkiye Geneli Deneme Sınavı – 1 sonuçlarına aşağıdaki dosyadan erişebilir ve aramada yapabilirsiniz.  Lütfen telefon ya da bilgisayarınız da Acrobat Reader okuyucusu programının bulunmasına dikkat edelim.
  • Bütün öğrencilerimize bir sonraki sınavımızda başarılar diliyorum. Katılımlar gösteren herkese ayrıca çok teşekkür ediyorum. Soru, görüş, düşünce, ve önerilerinizi Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz.

ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...