3. Sınıf Deneme Sınavı – 1 Sonuçları | 2020/2021

3. Sınıf Deneme Sınavı – 1 Sonuçları | 2020/2021
A+
A-
24.01.2021
5.738
 • İlkokul 3. Sınıf Deneme Sınavı – 1 Sonuçları yüksek puandan az puana doğru sıralama yapılarak ve ad – soyada göre 2 (iki) farklı şekilde özenle hazırlanıp paylaşılmıştır. Sonuçlar arasında PDF okuyucunuzun üzerinde arama yaparak hızlı bir şekilde öğrencinizin sonuçlarına da erişim sağlayabilirsiniz. Sonuçlarımız Saat 19.00’a kadar sınava katılım gösteren öğrencilerin puanlarıyla sıralamalar oluşturulmuştur.  1 saat boyunca da istatistiklikler ve sıralama üzerinde çalışmalar yapılmaktadır.
 • Sınav soruları hazırlama, yayınlama ve diğer her türlü hizmetlerimiz öğrencilerimizin faydalanması adına ücretsiz olarak gönüllülük esasıyla hazırlanmaktadır. Sistem ya da web sayfamızda tarafından oluşabilecek her türlü hatalarımızı da bu yüzden maruz görmenizi temenni ediyorum.
 • Deneme sınavı sonuçlarını öğrencilerimizin Ad ve Soyada göre Türkiye geneli sıralamasını, puanını, ilini görebilirsiniz. Aynı puanı alan öğrencilerimize de eşit sıralama yapılmıştır.
 • 3. Sınıf Türkiye Geneli Deneme Sınavı – 1 sonuçlarına aşağıdaki dosyadan erişebilir ve aramada yapabilirsiniz.  Lütfen telefon ya da bilgisayarınız da Acrobat Reader okuyucusu programının bulunmasına dikkat edelim.
 • Bütün öğrencilerimize bir sonraki sınavımızda başarılar diliyorum. Katılımlar gösteren herkese ayrıca çok teşekkür ediyorum. Soru, görüş, düşünce, ve önerilerinizi Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz.

ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


(Aynı puanlara sahip öğrencilerimize eşit sıralama hakkı verildiğini unutmayalım.)

Loading
Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...
YORUMLAR

 1. SB dedi ki:

  3.sınıf sınav neticelerine baktım da, maşallah o yaşta çocukların 6 dakikada 8 dakikada soruları okuması bile mucizeyken, bir de 6 dakikada, 8 dakikada, 30 dakikada hem okuyup hem de hepsini doğru yapan çocuklar var.
  Sınavda soruları çözen velileri tebrik ediyorum 10 DAKİKADA çözüp 100 puanla şampiyon oldunuz. Aferin size.

  1. Yönetici dedi ki:

   Sınava katılım sağlayıp ve kendilerini doğru değerlendirme imkanı bulan herkese teşekkür ediyoruz.

 2. Betül dedi ki:

  çok güzel tavsiye ederim

  1. Yönetici dedi ki:

   Çok teşekkür ediyor, başarılar diliyorum…

 3. Yaren dedi ki:

  Benim sonucum gelmedi

  1. Yönetici dedi ki:

   Öğrencimize ait sınavı tamamladığınız anda kullandığınız mail adresi, ad soyad vb. bilgileri Bize Ulaşın panelinden gönderdiğinizde sizlere yardımcı olabilirim. Teşekkürler…

 4. Dursun Ali AKYÜZ dedi ki:

  Tebrik ve teşekkür ederiz. Çok güzel sorular. İkinci denemeyi daha şimdiden bekliyoruz.

  1. Yönetici dedi ki:

   İlginiz ve güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ediyorum. 2. denememiz de kısa zamanda hazırlanıp web sayfamız ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden duyurusu yapılacaktır.

 5. Necla Kır dedi ki:

  Merhaba Malatya Alper Kır’ın velisiyim.sorular gerçekten çok güzeldi. Sinavdan sonra yattı. soruları göremiyorum. Nerde yanlış yapmış. Yardımcı olursanız sevinirim

  1. Yönetici dedi ki:

   Mail adresinize sonuçlar gönderilmiştir. Kontrol etmenizi rica ediyorum. Teşekkürler…