29. Hafta (03-07 Mayıs) Etkinlikleri

29. Hafta (03-07 Mayıs) Etkinlikleri
A+
A-
03.05.2021
3.543
  • İlkokul 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf haftalık ödevler , 29. Hafta (03-07 Mayıs) etkinlikleri ve haftalık ödev etkinlikleri Siirt MEB tarafından öğrencilerimiz için özenle hazırlanmış ve ödev takip sistem oluşturmak adına 29. hafta (03-07 Mayıs) etkinlikleri paylaşım yapılmıştır. Buna istinaden de 29. Hafta etkinliklerin ve ödevlerin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.
  • İlkokul 1. sınıf 29. Hafta Etkinlikleri Dersleri: Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, 2. Sınıf 29. Hafta Etkinlikleri Dersleri : Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, İngilizce, 3. Sınıf 29. Hafta Etkinlikleri Dersleri: Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, İngilizce, Fen Bilimleri, 4. Sınıf 29. Hafta Etkinlikleri Dersleri: Türkçe, Matematik, İngilizce, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, derslerinin haftalık ödev ve etkinlikleri içermektedir.
  • Haftalık olarak sınıflara göre etkinlikleri aşağıdan indirme yapabilirsiniz. Ev ödevi etkinlikleri PDF olarak paylaşıma açılmış olup görüntülemede sorun yaşayanlar Adobe web sayfasından Acrobat Reader dosyasını indirdikten sonra telefon ya da bilgisayar üzerinden dosyaları görüntüleme yapabilirsiniz.
  • Haftalık ev ödevi etkinlikleri öğrencilerimize PDF olarak gönderme yaparak kontrollü bir şekilde konularınızı pekiştirme yapabilirsiniz.

İlkokul 29. Hafta (03-07 Mayıs) Etkinlikleri | Örnek Resimler

29. Hafta (03-07 Mayıs) Etkinlikleri

 


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


İlkokul 29. Hafta (03-07 Mayıs) Etkinlikleri ve Çalışma Kağıtlarını sınıflarınıza göre indirmek için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.

1. Sınıf 03-07 Mayıs Etkinlikleri ve Çalışma Kağıtlarını İndirmek İçin Tıklayınız

2. Sınıf 03-07 Mayıs Etkinlikleri ve Çalışma Kağıtlarını İndirmek İçin Tıklayınız

3. Sınıf 03-07 Mayıs Etkinlikleri ve Çalışma Kağıtlarını İndirmek İçin Tıklayınız

4. Sınıf 03-07 Mayıs Etkinlikleri ve Çalışma Kağıtlarını İndirmek İçin Tıklayınız

 

Kaynak: Siirt MEB

Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...