2. Sınıf Türkiye Geneli Deneme Sınavı – 4 Sonucu

2. Sınıf Türkiye Geneli Deneme Sınavı – 4 Sonucu
A+
A-
10.05.2022
5.410

2. Sınıf Türkiye Geneli Deneme Sınavı – 4 Sonucu

  1. 2. Sınıf Türkiye Geneli Deneme Sınavı – 4 Sonucu 03.05.2022 – 10.05.2022 tarihli saat 20.00’a kadar online olarak sınava katılan ilkokul 2. Sınıf öğrenci bilgileriyle beraber 2. sınıf Türkiye geneli deneme sınavı -4 sonucuna ait sıralamaları ve sonuçları içermektedir. İsteyenler ya da deneme sınavımızı kaçıranlar tekrardan 2. sınıf Türkiye geneli deneme sınavı – 4’e katılabilirler.
  2. Deneme sınavı sonuçları arasında arama yaparak öğrencinizin 2. sınıf Türkiye geneli deneme sınavı -4 sonucu ‘nda kaç puan aldığını görebilir veya sıralama sonuçları üzerindeki filtreleri kullanarak  öğrencilerin sonuçlarını; katıldığı tarihlere, puanlarına, sınavı bitirme sürelerine göre isterseniz sizlerde sıralamayı sistem üzerinde yapabilirsiniz.
  3. Not: Türkiye geneli 2. sınıf Türkiye geneli deneme sınavı -4 sonuçları arasında arama yaparken Ad ve Soyad benzerliği olması durumunda Bize Ulaşın panelinden bizlere ileterek sizlerin doğru kişiye ulaşmanıza yardımcı olabileceğimizi hatırlatmak isteriz. Güvenlik önlemlerinden dolayı da diğer kişisel bilgileriniz herkese açık olarak paylaşılmamaktadır.
  4. 2. sınıf Türkiye geneli deneme sınavımıza katılan bütün öğrencilerimize ve katılımlarını sağlayan öğretmenlerimize, velilerimize çok teşekkür ediyor. Bundan sonra yapılacak sınavlarımızda  öğrencilerimize başarılar diliyoruz…

ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...