2. Sınıf Türkiye Geneli Deneme Sınavı – 1 SONUÇLARI | 2020/2021

2. Sınıf Türkiye Geneli Deneme Sınavı – 1 SONUÇLARI | 2020/2021
A+
A-
10.01.2021
7.269
  • Deneme sınavı sonuçlarımız yüksek puandan az puana doğru sıralama yapılacak şekilde hazırlanmıştır. Saat 14.00’a kadar bütün öğrencilerimizin ilkokul 2. Sınıf Türkiye Geneli Deneme Sınavı – 1 çözeceğini varsayarak 30 dakika ek bir süre koyarak sonuçlarımızı yayınlamış oldum. Bilgimiz olsun istedim.
  • Sonuçlarımızda öğrencilerimizin verdiği bütün cevapları görebilirsiniz. Sağdan sola kaydırma yaparak puanına, okul adına ulaşabilirsiniz. Aynı puanı alan öğrencilerimize eşit sıralama verilmiştir.
  • 2. Sınıf Türkiye Geneli Deneme Sınavı – 1 Sonuçları  aşağıdaki dosya bölümünden erişebilirsiniz. Lütfen telefon ya da bilgisayarınız Microsoft Office Excell programının bulunmasını dikkat edelim. Bütün öğrencilerimize bir sonraki sınavımızda başarılar diliyorum.

 


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...