2. Sınıf Matematik Çıkarma İşlemi Etkinlikleri

2. Sınıf Matematik Çıkarma İşlemi Etkinlikleri
A+
A-
12.12.2020
18.914
  • İlkokul 2. Sınıf Matematik Çıkarma İşlemi Etkinliklerini onluk bozma yaparak  aşağıda ki ortamdan erişim sağlayabilirsiniz. 2. sınıf alt alta ve yan yana  ait olarak onluk bozma matematik çıkarma işlemleri etkinlikleriyle öğrencilerimizin öğrendiklerini pekiştirmek adına kullanım yapabilirsiniz
  • İlkokul 2. Sınıf matematik onluk bozma alt alta çıkarma işlemi  etkinliklerini yan yana ve alt alta çıkarma işlemi etkinliklerini sırasıyla öğrencilerimize uygulama yaptırabilirsiniz.
  • Özellikle uzaktan eğitim olarak öğrencilerimize ekrandan gösterme yaptırarak hızlı onluk bozma çıkarma işlemleri kazanmalarına yardımcı olunabilir.
  • İlkokul 2. Sınıf Matematik Onluk Bozarak Çıkarma İşlemi Fark Tek Basamaklı ve Fark ‘ın Çift Basamaklı (Alt Alta) olan etkinlikler,  İlkokul 2. Sınıf Matematik Onluk Bozarak Çıkarma İşlemi Fark Tek Basamaklı ve  Fark’ın Çift Basamaklı (Yan Yana) etkinlikleri bulabilirsiniz.

 

2. Sınıf Matematik Çıkarma İşlemi Etkinlikleri (Onluk Bozma)  | Örnek Resim

ilkokul 2. Sınıf Matematik Çıkarma İşlemi Etkinlikleri

 


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


ilkokul 2. Sınıf Matematik Onluk Bozma Çıkarma İşlemi Etkinlikleri | İndirme Butonları

Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...