2. Sınıf Kasım Ara Tatili Sonuçları | 2021-2022

2. Sınıf Kasım Ara Tatili Sonuçları | 2021-2022
A+
A-
22.11.2021
2.208
  1. İlkokul 2. Sınıf Kasım Ara Tatili Sonuçları | 2021-2022 web sayfamız üzerinden 22.11.2021 tarihi ve saat 20.00’a kadar online olarak sınava katılan 2. sınıf kasım ara tatili sonuçlarını içermektedir.
  2. Sonuçlar arasında da arama yaparak öğrencinizin kaç puan aldığını görebilirsiniz ve de sıralama sonuçları üzerindeki filtreleri kullanarak sonuçları öğrencinin katıldığı tarihlere, öğrenci puanlarına, öğrencinin sınavı bitirme sürelerine göre isterseniz sizlerde sıralama sistem üzerinde yapabilirsiniz.
  3. Not: Öğrenciler arasında arama yaparken Ad ve Soyad benzerliği olması durumunda Bize Ulaşın panelinden bizlere ileterek doğru kişiye sizlerin ulaşmanıza yardımcı olabileceğimizi hatırlatmak isteriz.
  4. Sınava katılan bütün öğrenci ve katılmalarını sağlayan velilerimize de çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonra yapılacak bütün sınavlarımızda öğrencimize başarılar diliyoruz.

 


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...