2. Sınıf Karışık Matematik Problemleri Etkinlikleri

2. Sınıf Karışık Matematik Problemleri Etkinlikleri
A+
A-
13.12.2020
103.619
  • İlkokul 2. sınıf karışık matematik problemleri etkinlikleri olarak deste, düzine, toplama ve çıkarma problemleri olarak sizler için 200 tane karışık matematik problemlerini web sayfamıza yükledik. Özellikle öğrencilerimizin problemin mantığını kavrama ve problemlere doğru yaklaşma noktasında bol bol çözüp bilgilerini tazeleme olarak uygulanabilir.
  • Öğrencilerimize uzaktan eğitim sürecesin de çeşitli kullandığınız web ortamı yoluyla belgeleri paylaşma yapıp sayfa sayfa olarak da görevler ve çalışmalar yaptırabilirsiniz.

2. Sınıf Karışık Matematik Problemleri Etkinlikleri

ilkokul 2. Sınıf Matematik Karışık Problemler örnek resim

 


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


ilkokul 2. Sınıf Matematik Karışık Problemler ve Çalışma Kağıtları | İndirme Butonları

İlkokul 2. Sınıf Matematik Karışık Problemleri ve Çalışma Kağıtlarını İndirmek İçin Tıklayınız

Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...