2. Sınıf Deneme Sınavı – 2 | Sonuçları | 2020/2021

2. Sınıf Deneme Sınavı – 2 | Sonuçları | 2020/2021
A+
A-
14.02.2021
3.950
 • İlkokul 2. Sınıf Deneme Sınavı – 2 | Sonuçları  yüksek puandan az puana doğru sıralama ve arama butonu kullanarakta 2 (iki) farklı şekilde özenle hazırlanıp paylaşılmıştır. Sonuçlar arasında PDF okuyucunuzun üzerinde arama yaparak hızlı bir şekilde öğrencinizin sonuçlarına da erişim sağlayabilirsiniz. Sonuçlarımız Saat 21.00’a kadar sınava katılım gösteren öğrencilerin puanlarıyla sıralamalar oluşturulmuştur.  1 saat boyunca da istatistiklikler ve sıralama üzerinde çalışmalar yapılmaktadır.
 • Sınav soruları hazırlama, yayınlama ve diğer her türlü hizmetlerimiz öğrencilerimizin faydalanması adına ücretsiz olarak gönüllülük esasıyla hazırlanmaktadır. Sistem ya da web sayfamızda tarafından oluşabilecek her türlü hatalarımızı da bu yüzden maruz görmenizi temenni ediyorum.
 • Sistem üzerinden birden fazla deneme sınavına katılım sağlayan öğrencilerin ilk sınav puanları kabul edilip Türkiye geneli sıralamalar belirlenmiştir. Bir den fazla deneme sınavına katılım sağlayıp yüksek puan almaya  çalışan ya da kendisini ilk başta doğru değerlendirmeyenlerin sonuçları silinmiştir. Öğrencilerin Türkiye Geneli sıralamasında adil(eşit) sıralama yapmak adına bu işlemler yapılmıştır.
 • Deneme sınavı sonuçlarını öğrencilerimizin Ad ve Soyad’a göre Türkiye geneli sıralamasını, puanını, İlini görebilirsiniz. Aynı puanı alan öğrencilerimize de eşit sıralama hakkı tanınmıştır.
 • İlkokul 2. Sınıf Türkiye Geneli Deneme Sınavı – 2 sonuçlarına aşağıdaki dosyadan erişebilir ve aramada yapabilirsiniz.  Lütfen, telefon ya da bilgisayarınız da Acrobat Reader okuyucusu programının bulunmasına dikkat edelim.
 • Bütün öğrencilerimize bir sonraki sınavımızda başarılar diliyorum. Katılımlar gösteren herkese ayrıca çok teşekkür ediyorum. Soru, görüş, düşünce, ve önerilerinizi Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz.

ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


İlkokul 2. Sınıf Türkiye Geneli Deneme Sınavı – 2 | Sonuçları

(Aynı puanlara sahip öğrencilerimize eşit sıralama hakkı verildiğini unutmayalım

Loading
Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...
YORUMLAR

 1. Zekiye Güneş dedi ki:

  Merhaba
  2.sinif 2.deneme sınavına katıldi kızım
  98 puan aldı fakat bizim merak ettiğimiz Türkiye genelinde ki katılım ve bu katılımda kızımızın sıralaması
  Lutfen bu sıralamaya ulasabilecegimiz yada gönderim yapabileceğiniz bir kaynak istiyoruz
  Kızımın adı Sare Güneş
  İyi calismalar

  1. Yönetici dedi ki:

   Merhaba, öncelikle öğrencimizi tebrik ederim. Deneme sınavımıza 1400’e yaklaşık öğrencimiz sınava katılım sağlamış olup Sare Güneş öğrencimiz ise 2. sırada aynı puanı (98 puan) alan arkadaşlarıyla yerini paylaşmaktadır.Bir sonraki sınavlarımızda öğrencimize başarılar diliyorum. Teşekkürler…

 2. Esra Zeybek dedi ki:

  Merhaba. Sınav tarihini kaçırmışız. Şimdi farkettim. İlk sınavınız oğlum için çok faydalı olmuştu. Şimdi katılsa sınav sonuçlarını mail atıyor musunuz acaba?

  1. Yönetici dedi ki:

   Sınava katılım sağladıktan sonra sınav sonuçlarınız, sınav bitiminde ekranlarınıza otomatik olarak gelmektedir. Sınav sonrası puanınızı ya da sınav sonuç ekranını görmediğiniz vb. olumsuz durumlarda da sonuçlarınızı bireysel olarak mail olarak gönderim yapıyoruz. İlginiz için teşekkür ediyor, öğrencimize başarılar diliyorum.

 3. Nilgün dedi ki:

  Merhaba. Oğlum sınavınnıza katıldı. Bütün sorulara doğru cevap verdi. Yanlış yok ve 96 puan aldı…
  Bilmediğimden soruyorum. Her soru 2 puan diye geçiyor. Toplamda 50 soru vardı. Her soru dogru ise 96 ya nasıl ulaştığımızı merak ettim. Ayrıca böyle güzel çalışma için teşekkür ederiz. Bilgi paylaştıkça güzel

  1. Yönetici dedi ki:

   Mail adresinize gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Kontrol etmenizi rica ediyoruz. Teşekkürler…