2. Sınıf Çarpma Etkinlikleri ve Yeni Nesil Konu Anlatımı

2. Sınıf Çarpma Etkinlikleri ve Yeni Nesil Konu Anlatımı
A+
A-
19.03.2021
17.044
  1. İlkokul 2. Sınıf Matematik  Çarpma Konu Anlatımı ve Etkinlikler yeni nesil problemlerden oluşan çarpma işlemi konu anlatımı ve etkinlikler özgün olarak 30 sayfalık PDF belge şeklinde özenle hazırlanarak öğrencilerimizin faydalanması adına bol etkinlikler ve uygulamalarla birlikte paylaşılmıştır.
  2. 2. sınıf öğrencimizin matematiksel işlemlerden bir tanesi olan çarpmayı daha yakından takip edip bol etkinliklerden yararlanarak öğrenmelerine imkan sağlanmıştır.
  3. Çarpma işlemi konu anlatımında toplamayı çarpmaya çevirme etkinlikler, çarpım tablosu oluşturma etkinlikler, kısa yoldan çarpma etkinlikleri, çarpma işleminde 1 ve 0’ın etkisi etkinliker, yeni nesil çarpma işlemi konu anlatımı ve bol etkinlikler ‘in olduğu belgeyi aşağıdaki dosyayı indir butondan indirme yapabilirsiniz.
  4. 2. sınıf çarpma konu anlatımı ve etkinlikler kapsamında öğrencimize haftalık ya da günlük olarak yaptırabileceğiniz çeşitli çarpma işlemi bol etkinlikler, yeni nesil çarpma problemlerinin olduğu çalışma kağıdı şeklinde hazırlanarak paylaşıma açılmıştır.
  5. Çarpma işlemi Konu Anlatımı ve Etkinlikler ‘i ister çıktı alıp ödev olarak dağıtabilirsiniz ve de uzaktan eğitimde öğrencilerimizin öğrendiklerini pekiştirme amaçlı olarak da 2. sınıf çarpma etkinlikler ‘i ve konu anlatımını, problemleri kullanabilirsiniz.
  6. 2. sınıf çarpma etkinlikleri ile öğrencilerimiz yeni nesil problemlerle bildiklerini görebilecek ve problem çözme adımlarının kazanılmasına yardımcı olmak adına uygun olarak etkinlikler hazırlanmıştır.
  7. Çarpma konu anlatımı sırasında öğrendiği kazanıma yönelik olarak konu testleri ile öğrenip öğrenmediklerini konu kapsamında görebilirsiniz.

 

İlkokul 2. Sınıf Çarpma Konu Anlatımı ve Etkinlikler | Örnek Resim

İlkokul 2. Sınıf Çarpma Konu Anlatımı ve Etkinlikleri _Örnek Resim


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


İlkokul 2. Sınıf Çarpma Konu Anlatımı ve Etkinliklerini | İndirme Butonları

İlkokul 2. Sınıf Çarpma Konu Anlatımı ve Etkinliklerini İndirmek İçin TIKLAYINIZ

Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...