2. Sınıf Bölme Etkinlikleri ve Konu Anlatımı

2. Sınıf Bölme Etkinlikleri ve Konu Anlatımı
A+
A-
29.03.2023
13.182
  • İlkokul 2. sınıf bölme etkinlikleri ve konu anlatımı, yeni nesil bölme problemleri web sayfamıza özgün olarak 2. sınıf bölme etkinlikleri PDF belgesi olarak yayınlanmıştır. 18 sayfa özgün olarak hazırlanmış bölme konu anlatımı, bol tekrar içeren bölme egzersizlikleri, yeni nesil bölme etkinlikleri ve problemlerine erişebilirsiniz.
  • ilkokul 2. sınıf öğrencilerimiz bölme işlemini yakından tanımasına ve uygulamasına imkan tanıyan bölme konu anlatımı ve etkinlikleri seviyelere uygun olarak hazırlanmıştır. Çünkü öğrencilerimizin bölme işlemi konusunu detaylı ve yakından  öğrenmelerine dikkat ederek hazırlanmış bölme etkinlikleri, konu anlatımı içermektedir. İlkokul 2. sınıf bölme işleminde dikkat edilmesi gereken ifadeleri, soruları konu anlatımını PDF belgemizde bulabilirsiniz.
  • Öğrencilerimiz bölme etkinliklerini yaptıktan sonra bildiklerini sınamaları adına bölme etkinlikleri ve bölme konu testini kullanabilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle…

 

İlkokul 2. Sınıf Bölme Etkinlikleri ve Konu Anlatımı, Yeni Nesil Bölme Problemleri | Örnek Resim

İlkokul 2. Sınıf Bölme Etkinlikleri ve Konu Anlatımı, Yeni Nesil Bölme Problemleri Örnek Resim

 


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


İlkokul 2. Sınıf Bölme Etkinlikleri ve Konu Anlatımı, Yeni Nesil Bölme Problemleri

Bölme etkinliklerini ve konu anlatımını indirmek için TIKLAYINIZ

 

Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...