2. Sınıf 1. Dönem Karne Değerlendirme Ölçeği

2. Sınıf 1. Dönem Karne Değerlendirme Ölçeği
A+
A-
08.01.2021
13.081
  • 2020-2021 | 2. Sınıf 1. Dönem Karne Değerlendirme Ölçeği paylaşıma açılmıştır. Öğrencilerimizin karne notlarını hızlı bir şekilde tamamlamak ve nesnel olarak değerlendirmek için ölçeğimizi kullanabilirsiniz. İlkokul 2. Sınıf Karne Değerdirme ölçeğimizin detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır.
  • İlkokul 2. sınıf karne değerlendirmelerini girerken öğrencilerimizi Çok iyi 3, İyi 2, Geliştirilmeli 1 olarak girmeniz yeterlidir. Ölçeklerimizin içinde  Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, Görsel Sanatlar, Beden Eğitimi ve Oyun, Müzik ve Davranış Notları derslerini içermektedir.
  • Derslerin içerisinde kazanımlar 2020/2021 eğitim -öğretim yılı 2. sınıf  1. dönemde  anlatılması ve öğretilmesi gereken kazanımları içermektedir. Kazanımlar arasında anlatmadığınız ya da eksik olan bir durum varsa ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz.
  • Karne değerlendirme ölçeğimiz özgün olarak uzun zaman harcanarak emek verilerek hazırlanmıştır. Öğretmenlerimizin yararlanması ve olumlu ve olumsuz dönütlerinizi iletişim menüsünden iletebilirsiniz. Gönderdiğiniz bilgilendirmeler ve dönütler bir sonraki çalışmamızda dikkat etmemiz gerekenler olarak önemlidir.
  • Ölçeğimizi kullanmak isterseniz bilgisayar üzerinde kullanmanızı ve de bilgisayar üzerinde Microsoft Office Excell programının kurulu olması gerekmektedir. Telefon üzerinden yaptığınız da zorlanma ve ya hatalara neden olabilmesi adına bilgisayar üzerinde değerlendirme ölçeklerini kullanalım.
  • İlkokul 2. Sınıf Karne ölçeğimiz Maksimum 35 öğrenci olarak şekilde hazırlanmıştır. Sınıf mevcudunuza göre ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz.
  • Ölçeğimiz de yapmanız gerekenler 1. Öğrenci Numarası, 2. Öğrenci Adını 3. Değerlendirme Notlarını girmeniz yeterlidir.

2020-2021 | 2. Sınıf 1. Dönem Karne Değerlendirme Ölçeği | Örnek Resimler

ilkokul 2. sınıf karne değerlendime ölçekleri örnek resim

 


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


 

ilkokul 2. Sınıf 1. Dönem Karne Değerlendirme Ölçeği ve Not Çizelge Oluşturma Programı| İndirme Butonları

İlkokul 2. Sınıf 1. Dönem Karne Değerlendirme Ölçeğini İndirmek İçin Tıklayınız

Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...