1 ve 2. Sınıf Okuma ve Anlama Metinleri – 5N1K

1 ve 2. Sınıf Okuma ve Anlama Metinleri – 5N1K
A+
A-
27.12.2020
9.199
  • İlkokul Türkçe 1 ve 2. Sınıf Okuma ve Anlama Metinleri – 5N1K paylaşıma açılmıştır. 5N1K ve Okuma-Anlama etkinlikleriyle öğrencimiz okuma ve anlama olarak metinleri daha hızlı kavramasında yararlı olması adına kullanabilirsiniz.
  • İlkokul seviyelerine uygun  olarak hazırlanan okuma ve anlama metinleriyle öğrencilerimizin bir metni ne kadar anladığını görebilirsiniz. Okuma ve anlama metinleriyle 5N1K uygulaması 1 ve 2. sınıf öğrencilerimizin uygulanmasında ciddi faydalı olduğunu eklemek isterim. Günümüz öğrencileri çok güzel okuyabilir ama anlama-anlatma noktasında ciddi sıkıntılar yaşamaktadır. Okuma ve anlama metinleriyle kendilerini geliştirmelerine imkan sağlayacak özenle seçilmiş 1 ve 2. sınıf 5N1K  etkinlikleri öğrenciler için uygulamalı etkinlikleri içermektedir.

1 ve 2. Sınıf Okuma ve Anlama Metinleri – 5N1K| Örnek Resim

1 ve 2. Sınıf Okuma ve Anlama Metinleri - 5N1K

 


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


1 ve 2. Sınıf Okuma ve Anlama Metinleri – 5N1K etkinliklerini indirmek için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

İlkokul 1. Sınıf ve 2. Sınıf 5N1K – Okuma ve Anlama Metinlerini İndirmek İçin Tıklayınız

Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...