1. Sınıf Tüm Harfler Hızlı Okuma Kartları

1. Sınıf Tüm Harfler Hızlı Okuma Kartları
A+
A-
12.01.2021
6.308
  • 1. Sınıf Tüm Harfler Hızlı Okuma Kartları paylaşıma açılmıştır. İlkokuma ve yazma noktasında öğrencilerimizin faydalı olması ve de hızlı okuma kazanmaları adına özenle hazırlanmıştır. Hızlı Okuma Kartlarını hazırlayan öğretmenimize teşekkür ediyorum. (Alıntıdır.)
  • 1. Sınıf Tüm Harfler Hızlı Okuma Kartları ELAKİN, OMUTÜY, ÖRİDSB, ZÇGSCP, HVĞFJ harflerini içermektedir. Sırayla öğrencilerimize günlük olarak okuma kartları özellikle uzaktan eğitimde çokta faydalı olunabileceğini düşünmekteyim.

İlkokul 1. Sınıf Tüm Harfler Hızlı Okuma Kartları – Örnek Resim

ilkokul 1. sınıf tüm harfler hızlı okuma kartları

 


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


ilkokul 1. Sınıf  İlkokuma ve Yazma Etkinliği, Hızlı Okuma Kartları | İndirme Butonları

İlkokul 1. Sınıf İlkokuma ve Yazma, Hızlı Okuma Kartlarını İndirmek İçin Tıklayınız

Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...