1. Sınıf Matematik Rakamları Yazma Etkinlikleri

1. Sınıf Matematik Rakamları Yazma Etkinlikleri
A+
A-
15.09.2021
5.608
  • İlkokul 1. Sınıf Matematik Rakamları Yazma Etkinlikleri rakamları, sayıları öğrencilerimize kavratmak adına hazırlanmış çeşitli rakamları yazma etkinlikleri, animasyonlu sunum dosyalarını ek olarak sizlerle paylaşılmıştır.
  • ilkokul 1. sınıf matematik dersine ilişkin 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 0 rakamlarını yazma etkinlikleriyle hızlı bir şekilde kavratmak ve parmak kaslarını geliştirici çalışmaları bulabilirsiniz.
  • İlkokul 1. sınıf rakamlarını öğrencilerimizin daha yakından tanıması ve öğrenmesi adına hazırlanmış rakam yazma etkinlikleri ve sunumlarını içermektedir.
  • Matematik Rakamları Yazma Sunumlarını görüntülemek için de bilgisayarınız ya da telefonunuz üzerinde Microsoft Office PowerPoint uygulaması yüklü olup olmadığına kontrol ettikten sonra kullanabilirsiniz.
  • İndirilen dosyayı açmak için de telefon ya da bilgisayar üzerinde Winrar sıkıştırma programının yüklü olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir.
  • Dikkat: Sunumdaki yazıları doğru bir şekilde görüntülemek için sizlere ek olarak klasör halinde verilmiş yazı tiplerini yüklemenizi öneriyorum. Aksi taktirde ekranda kaymalar ya da doğru görüntülenmeme sorunu olacaktır.

 

 

1. Sınıf Matematik Rakamları Yazma Etkinlikleri | Örnek Resim

1. Sınıf Matematik Rakamları Yazma Etkinlikleri ve sunumları

 


ilkokulda.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden Bize Ulaşın panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


ilkokul 1. Sınıf  Rakamları Yazma Etkinlikleri ve Sunum Bilgileri | İndirme Butonları

İlkokul 1. Sınıf Rakamları Yazma Etkinlikleri ve Sunum Bilgilerini İndirmek İçin Tıklayınız

Gelecek nesillerimizi aydınlatmak ve gelişmelerine faydalı olmak adına; sorgulayan, araştıran, yaratıcı, kendisini tanıyabilen saygılı ve sevgili bireyler ortaya çıkarmak için mesleğinin aşığı olarak emin adımlar yolunda ilerlemeye çalışan bir ÖĞRETMENİMMM...